Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
NERİM TOMBUL CADDESİNDE ALT YAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Buradasınız: Haberler - Nerim Tombul Caddesinde Alt Yapı Çalışmaları Devam Ediyor

606 görüntülenme - Tarih: 18.07.2018    YAZDIR

Erzincan Atatürk Mahallesi Nerim Tombul caddesinde kanalizasyon çalışmaları devam ediyor. Erzincan Belediyesi tarafından 5 ana caddenin asfaltlanması devam ederken Nerim Tombul caddesinde kanalizasyon çalışmalarına hız verildi.

 

Erzincan Belediyesi tarafından Ana ve ara sokaklarda alt yapı sorununun kalmaması için oldukça hummalı çalışma başlattı. Erzincan’ın işlen caddelerinden olan Atatürk Mahallesi Nerim Tombul caddesinde asfaltlama öncesinde kanalizasyon yenileme çalışması yapılıyor.

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Erzincan alt yapısıyla üst yapısıyla sorunsuz bir şehir olacaktır dedi.

Kısa vadede, Orta vadede Uzun vadede yapacağımız işleri planladık diyen Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Kısa vadede; Alt yapıyı bitirmemiz gerekiyordu. 2007 yılından beri devam eden alt yapı imalatı yüzde otuzlarda iken şu anda yüzde 100 e ulaşmış bulunmaktayız dedi.

30 Mart 2014 yerel seçimlerinin üzerinden yaklaşık 4,5 yıl geçti. Hemşerilerimize vahdetmiş olduğumuz projeleri tek tek hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz diyen başkan Başsoy, Hemşerilerimizin güvenini boşa çıkarmamak için meclis üyelerimizle ve mesai arkadaşlarımla gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. Şuan ilimizin en işlek alanlarından Atatürk Mahallesi Nerim Tombul caddesinde ilk olarak kanalizasyon yenileme çalışmalarımızı tamamlamak üzereyiz. Alt yapı çalışmamız tamamlanır tamamlanmaz asfaltı da dökeceğiz bu bölgemizde tertemiz pırıl, pırıl olacak dedi.

Atatürk Mahallesi sakinleri ve Nerim Tombul Caddesi esnafı yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyetlerini ifade ederek Erzincan belediyesi ve çalışanlarına teşekkür ettiler.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR