Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

Buradasınız: Haberler - Belediye Başkanımızdan Emniyet Müdürlüğüne Ziyaret

329 görüntülenme - Tarih: 11.04.2018    YAZDIR

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 173.  yıl dönümü dolayısıyla Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy, Emniyet Müdürlüğü binasında İl Emniyet Müdürü Bülent Şensoy’u ziyaret etti.

Müdürlük makamında İl Emniyet Müdürü Bülent Şensoy ile bir süre sohbet eden Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy “ 173 yıldır milletimizin güvenli ve huzurlu bir şekilde yaşamasını sağlayan birlik ve beraberliğimizin devamı için büyük bir özveri ile çalışan Türk Polis Teşkilatının kuruluş yıl dönümünü içtenlikle kutluyorum. Vatanın, huzurunu ve milletin bekçiliğini yapan ve  ‘önce vatan, sonra vatan’ diyen Polis Teşkilatımıza minnettarız. Bu uğurda canlarını feda eden aziz şehitlerimize Allahtan rahmet diliyor, gazilerimizi ve şerefle emekli olmuş tüm polislerimizi minnetle yad ediyorum. Halen görevini fedakarlık ve özveri ile sürdüren polislerimize de görevlerinde başarılar diliyorum.” Dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Emniyet Müdürü Bülent Şensoy ziyaretlerinden dolayı Belediye  Başkanımız Cemalettin  Başsoy’a teşekkür etti.

Ziyarette  Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy’a, Belediye Meclis üyelerimiz Gökhan Ulutaş  ve Yakup Sezgin eşlik etti.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR