Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
BELEDİYEMİZ İLE BEM- BİR – SEN ARASINDA SDS İMZALANDI

Buradasınız: Haberler - Belediyemiz İle Bem- Bir – Sen Arasında Sds İmzalandı

676 görüntülenme - Tarih: 04.01.2018    YAZDIR

Belediyemiz ile Memur- Sen’e bağlı Bem- Bir-Sen tarafından memurların ekonomik hayat koşullarının iyileştirilmesine yönelik Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı.

4 Ocak Perşembe günü Belediyemizde gerçekleştirilen imza törenine Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy, Belediye Başkan Yardımcılarımız, Bem-Bir- Sen Şube Başkanı Erol Şahin ve Bem-Bir- Sen yöneticileri katıldı.

Burada bir açıklama yapan Bem-Bir- Sen Şube Başkanı Erol Şahin “Belediye başkanıma yaklaşımı ve memurunu gözetmesinden dolayı teşekkür ediyorum. Bugüne kadar ki tüm görüşmelerimiz olumlu geçti, isteklerimiz karşılandı. Son sözleşme de tarafların memnun olduğu bir sözleşme oldu” dedi.

Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy ise,  “Bu güne kadar alın teriyle çalışan, gayret gösteren ve emek harcayanın hep yanında olduk. Belediye olarak memurumuzla ve  işçimizle bir bütünüz. Ortada bir başarı varsa bu başarı hepimizin. Yapılan sözleşme ile memurumuzun beklentisini karşıladığımız inancındayız. İki taraf içinde hayırlı olsun” dedi

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR