Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
BAŞKAN BAŞSOY VE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNDEN VALİ ARSLANTAŞ’A ZİYARET

Buradasınız: Haberler - Başkan Başsoy Ve Belediye Meclis Üyelerinden Vali Arslantaş’a Ziyaret

299 görüntülenme - Tarih: 16.06.2016    YAZDIR

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Erzincan Belediye Meclis üyeleri ile birlikte İçişleri Bakanlığı’nın 2016/8864 sayılı Valiler Kararnamesi ile Erzincan Valiliği’ne atanan Ali Arslantaş’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

16 Haziran Perşembe günü gerçekleşen ziyarette bir açıklama yapan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “ Valiliğimiz ile birlikte şehrimiz bölgede örnek bir kent olmaya devam edecek. Tüm kurum ve kuruluşlar olarak işbirliği içerisinde hemşehrilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Sayın Valimize yeni görevinde başarılar dilerim” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Vali Arslantaş “Görev sürem boyunca Erzincan’ı her alanda bir adım daha ileri götürebilmek için çalışma arkadaşlarım ve Erzincan Belediyesi ile birlikte gece gündüz çalışacağız” dedi.

Yapılan açıklamaların ardından Başkan Başsoy, Vali Arslantaş’a şehrimizin simgesi olan çift başlı kartal işlemeli bakır tabak hediye etti.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR
 
kameralı sohbet, sohbet kameralı görüntülü sohbet, goruntulu sohbet kameralı arkadaşlık sitesi, kameralı arkadaş sitesi canlı sohbet, canlı sohbetler kameralı chat, kameralı show kızlar canlı chat, canlı, görüntülü sohbet kameralı sohbet sitesi, kameralı sıcak sohbet görüntülü chat, görüntülü arkadaşlık
akbank borç sorgulama finansbank borç sorgulama tebbank borç sorgulama halkbank borç sorgulama işbank borç sorgulama vakıfbank borç sorgulama garantibank borç sorgulama